Nakladatelství jh


Nakladatelská činnost

Malé rodinné nakladatelství zaměřující se na knihy se sportovní tématikou. Knihy s logem jh vycházejí od roku 2007 a jsou buď našimi překlady z cizích jazyků či vlastními autorskými díly. Tým nakladatelství sestávající z překladatelů, aktivních sportovců a sportovního trenéra se stará o maximální aktuálnost a odbornost vydaných neperiodických publikací. Důležitou součástí naší nakladatelské strategie je přinášet širší odborné veřejnosti znalosti a aktuální informace nejen ze světa cyklistiky, ale také jiných sportovních disciplín. V naší nabídce naleznete rovněž překlady zajímavých zahraničních titulů. Publikace nejsou určeny pouze široké odborné veřejnosti, ale také studentům všech stupňů škol se sportovním zaměřením.

Vedle vlastní nakladatelské činnosti provozujeme také externí odbornou redakci sportovní a technické literatury a věnujeme se překladatelským službám pro odborná nakladatelství. Provádíme externí korektury sportovní a technické literatury a překlady odborných publikací či časopisů z/do německého a anglického jazyka.

Spolupracujeme s následujícími firmami:

Logo Grada Publishing

Nakladatelství Grada Publishing - jedno z největších českých nakladetelství. V jeho produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, sportovní publikace, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.


Logo Triton

Nakladatelství Triton - počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi deset největších nakladatelství. Knižní produkce pokrývá široké spektrum oblastí. Tematicky se Triton specializuje především na odborné publikace lékařské, medicínu, psychologii, filosofii, historii, pedagogiku, sociální vědy, kulturní a sociální antropologii, vydává však i beletrii, sci-fi, literaturu faktu, pohádky a publikace zabývající se alternativními léčebnými metodami, východními filosofiemi, esoterikou, duchovním růstem, spiritualitou, zdravou výživou, cvičením a životním stylem.


Logo C.H.Beck


Nakladatelství C.H.Beck - Nakladatelství C.H.Beck nabízí kompletní program odborných publikací zaměřených na všechny obory práva, a počínaje rokem 1998 i klíčová díla z oblasti ekonomie. Od roku 2002 je doplněna nabídka o moderní právní informační systém. Neodmyslitelně patří k produkci nakladatelství i odborná právnická periodika.Logo Pedálsport

Padálsport - česká firma zabývající se výrobou a prodejem cyklistického nářadí, montážních stojanů a vším co souvisí se servisem jízdních kol, včetně pořádání školení mechaniků. V České republice zastupuje především americkou firmu Park Tool a německou firmu Rohloff. Na podzim roku 2009 vydává Velkou modrou knihu o servisu jízdních kol, na jejímž vzniku se podílelo také Nakladatelství jh.

Tvorba www stránek

Kromě nakladatelské činnosti nabízíme také tvorbu www stránek a webdesign. Zabýváme se především tvorbou jednodušších statických stránek, po kterých je poměrně značná poptávka. Jsme ale také schopni vytvořit stránky dynamické, k jejichž tvorbě využíváme JavaScript i skriptovací jazyk PHP. Ze strany hostingových služeb existuje navíc pro PHP velká podpora. Pro obsahově a graficky připravenou webovou prezentaci zajišťujeme validitu a optimalizaci a snažíme se samozřejmě získat ve vyhledávačích pro každou stránku co nejvyšší pozici a tím co nejvíce cílených návštěvníků.

Nahoru