Obchodní podmínky a objednávkový formulář


a. Základní informace o prodávajícím
b. Objednávka zboží
c. Cena
d. Způsob platby za zboží
e. Doprava zboží
f. Odstoupení od smlouvy
g. Záruční podmínky a reklamace
h. Objednávkový formulář

a. Základní informace o prodávajícím

Provozovatelem online obchodu nakladatelstvijh.cz je Dipl.-Kff. Jana Neumannová, DiS.

Sídlo firmy:
Jana Neumannová, Cukrovarská 218, 29473 Brodce
Provozovatelka není plátcem DPH.

Kontaktní údaje:
Tel: +420 774 833 598
E-mail: jana.neumannova@hotmail.cz

Obchodní údaje:
IČO: 71890505
DIČ: CZ8053082389

Bankovní spojení:
Logo ČSOB

č.ú.: 195882655/0300
IBAN: CZ49 0300 0000 0001 9588 2655
SWIFT: CEKOCZPP
Název účtu: neumannova jana

b. Objednávka zboží

Každá objednávka v internetovém obchodě nakladatelstvijh.cz je považována za závaznou a podáním objednávky kupující souhlasí s obchodními podmínkami. Kupní smlouva vzniká převzetím a uhrazením objednaného zboží. Po úspěšném odeslání objednávky vám přijde do druhého dne e-mail s rekapitulací a potvrzením objednávky. V tomto e-mailu naleznete také veškeré platební údaje v případě bezhotovostní platby. Vámi vybrané zboží lze objednat vyplněním objednávkového formuláře nebo na e-mailové adrese jana.neumannova@hotmail.cz (nutno uvést druh zboží, počet kusů, způsob platby a adresu doručení).

Objednávka:

I. vyplňte objednávkový formulář nebo zašlete e-mail na jana.neumnnova@hotmail.cz
II. uveďte druh zboží, počet objednaných kusů, způsob platby a adresu doručení
III. obdržíte potvrzení objednávky, v případě platby převodem peněz na účet také informace k uskutečnění platby
IV. obdržíte zboží poštou

c. Cena

Všechny uvedené ceny jsou konečné včetně DPH. Balné neúčtujeme, poštovné je účtováno podle ceny objednávky (v případě objednání zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč, za vás uhradí poštovné nakladatelstvíjh.cz) a způsobu platby za zboží.

d. Způsob platby za zboží

Platbu lze provést dvěma způsoby:

1. Bezhotovostním převodem peněz na účet

Na základě Vaší písemné objednávky uskutečněné vyplněním a odesláním objednávkového formuláře (nutno zaškrtnout "bezhotovostně") nebo zasláním e-mailu (nutno uvést druh zboží, počet kusů, způsob platby "bezhotovostně" a adresu doručení) obdržíte její potvrzení společně s platebními údaji a potvrzenou částkou k úhradě. Jakmile obdržíme Vaší platbu, zboží vám obratem zašleme. K ceně zboží bude připočítáno poštovné v hodnotě 70 Kč za doporučenou zásilku (balné neúčtujeme). V případě objednání zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč, za vás uhradí poštovné nakladatelstvíjh.cz.

2. Na dobírku

Na základě Vaší písemné objednávky vyplněním objednávkového formuláře (nutno zaškrtnout "na dobírku") nebo emailem (nutno uvést druh zboží, počet kusů, způsob platby "na dobírku" a adresu doručení) obdržíte její potvrzení a zboží vám obratem zašleme. K ceně zboží bude připočítáno poštovné v hodnotě 95 Kč za dobírku (balné neúčtujeme). V případě objednání zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč, za vás uhradí poštovné nakladatelstvíjh.cz.

e. Doprava zboží

Zboží je zasíláno v rámci ČR. V případě zájmu odeslání i mimo ČR pouze po předchozí domluvě.

Zboží je odesíláno jako doporučená zásilka České pošty s doručením do 2 pracovních dnů. V případě bezhotovostní platby je zboží odesíláno po připsání zaplacené částky na účet prodávajícího, v případě platby na dobírku je zboží zasíláno obratem.

f. Odstoupení od smlouvy

Zákazník má v souladu se zákonem 367/2000 Sb. právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupit může zákazník tak, že tuto skutečnost oznámí prodávajícímu nakladatelstvijh.cz elektronicky na e-mailovou adresu jana.neumannova@hotmail.cz nebo písemně do sídla firmy. Pokud již zákazník zboží obdržel, zašle zboží zpět v neporušeném stavu do sídla firmy. Je-li vrácené zboží v neporušeném stavu, prodávající je v případě odstoupení od smlouvy povinen zákazníkovi vrátit již zaplacenou kupní cenu. Kupní cena bude zákazníkovi vyplacena v nejkratším možném termínu, nejpozději však do 14 dnů po vrácení zboží.

g. Záruční podmínky a reklamace

Reklamační řád byl stanoven dle platných zákonů a vztahuje se na zboží, které bylo zakoupeno v internetovém obchodě nakladatelstvijh.cz a jehož reklamace byla uplatněna v záruční době. Základním dokumentem pro uplatňování reklamací je doklad o nákupu (faktura, dodací list) nebo záruční list.

Záruční doba

Záruční doba začíná dnem převzetí zboží zákazníkem. Délka záruky je uvedena na dodacím nebo záručním listu. Není-li uvedena, poskytuje prodávající záruku 24 měsíců.

Reklamační podmínky

Dokladem k uplatnění záruky je faktura nebo dodací popř. záruční list. Reklamované zboží musí být v původním úplném a neporušeném stavu. Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.

Reklamace

V případě, že zákazník objevil na zakoupeném zboží v průběhu záruční doby vadu, která nebyla způsobena jeho nevhodným používáním, ale vadou samotného výrobku, má v záruční době právo na reklamaci zakoupeného zboží. Pokud chce zákazník reklamovat zboží koupené v internetovém obchodě nakladatelstvijh.cz, dopraví zboží spolu s kopií dokladu o koupi (fakturou, dodacím popř. záručním listem) a popisem závady na adresu sídla firmy. Prodávající neručí za případné mechanické poškození před přijetím zboží k reklamaci. Prodávající posoudí oprávněnost reklamace vady na zboží a po posouzení vyrozumí zákazníka telefonicky či e-mailem o způsobu vyřízení reklamace. Následně bude zákazník vyzván k vyzvednutí reklamovaného zboží, popř. bude reklamované zboží zasláno na uvedenou adresu dodání. Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. 30 dní.

h. Objednávkový formulář

Zde můžete vyplnit objednávkový formulář.

Nahoru