Ukázka webdesignu

Na této stránce naleznete ukázku několika vlastních webových prezentací, které jsme si navrhli a které spravujeme. Jedná se o jednodušší statické webové stránky, pro něž jsme si vytvořili grafický návrh, provedli jsme nakódování v HTML, včetně doplnění textů a obrázků a následně jsme provedli optimalizaci pro vyhledávače. Pro dlouhodobější analýzu návštěvnosti a dokonalý přehled o provozu na webových stránkách používáme Google Analytics.

Webové prezentace

www.kolemkola.cz

Kolemkola.cz

Webová stránka cestovní agentury jh nazvaná kolemkola.cz. Na této stránce naleznete nabídku cyklistických, lažařských a turistických pobytů. Mezi největší lákadla patří jednoznačně Laponsko na běžkách a Lago di Garda na kole. V sekcích Fotogalerie a Reportáže si můžete prohlédnout pestrý průřez našimi sportovními aktivitami spojenými s cestováním, zejména v roli průvodců cyklistických, turistických, lyžařských a poznávacích zájezdů, doplněný krátkými komentáři a začíst se do našich reportáží z cest. Zajímáte-li se o cyklistiku, určitě nevynecháte stránku Zpravodaj kolemkola, kde se dozvíte mnoho informací ze světa cyklistiky, ale také ploché dráhy. Navíc zde naleznete kalendář a výsledky nejdůležitějších závodů v roce pro obě sportovní disciplíny. Na stránkách nechybí ani E-shop, kde si můžete zakoupit zajímavé publikace Cyklokros a Cyklistika nebo užitečné cyklopláštěnky od firmy Rainwear. Bližší informace naleznete na www.kolemkola.cz.

www.nakladatelstvijh.cz

Nakladatelstvijh.cz

Webová prezentace nakladatelství jh s nabídkou na přípravu a výrobu knih - od kompletní předtiskové přípravy, přes klasický počítačový zlom stránek a DTP, až po ofsetový či digitální tisk a vazby knih včetně zabalení do průhledné fólie. Nakladatelství jh zajišťuje také odbornou redakci knih, převážně sportovní literatury a provádí překlady z/do německého jazyka. V nabídce je také příprava a zhotovení webové prezentace, včetně navržení gafické podoby stránek nebo loga. Nechybí ani e-shop, kde si můžete zakoupit knihy Cyklokros a Cyklistika, ale také mnoho dalších cyklistických titulů jiných nakladatelů. Všechny podrobnosti včetně cenových nabídek naleznete přímo na stránkách www.nakladatelstvijh.cz.

www.nemcinaa-z.cz

Nemcinaa-z.cz

Webová stránka Němčina od A do Z nabízí individuální soukromou i firemní výuku německého jazyka a překladatelské služby z/do německého jazyka. V sekci Užitečné odkazy naleznete mnoho zajímavých internetových stránek s cizojazyčnou literaturou a poslechy, zajímavými učebnicemi a pestrými učebními metodami německého jazyka, které vám často zábavnou formou pomohou zlepšit vaše jazykové znalosti. Sekce Online slovníky slouží k práci nejen s německými texty a cizojazyčnými překlady. Na stránkách je také možno zajistit odbornou revizi německých překladů publikací. Obsah stránek je tak určen jak žákům, tak učitelům německého jazyka a taktéž samotným překladatelům i těm, kteří jejich služeb využívají či využít chtějí. S kompletní nabídkou se můžete seznámit přímo na stránkách www.nemcinaa-z.cz.

www.doucovanijablonec.kvalitne.cz

Doucovanijablonec.kvalitne.cz

Webová stránka doučování v Jablonci, jak sám již název napovídá, nabízí výuku a doučování nepopulárních předmětů jako jsou chemie, fyzika a matematika v Jablonci nad Nisou. Doučování zajišťuje pan Mgr. Jaroslav Hájek, učitel s mnohaletými zkušenostmi se studenty sš i žáky zš. Na stránkách naleznete mnoho zajímavých internetových odkazů pro studium chemie, matematiky a fyziky. S kompletní nabídkou doučování se můžete seznámit přímo na stránkách www.doucovanijablonec.kvalitne.cz.

Nahoru